środa, 20 stycznia 2016

Recenzja. Joanna Niedobecka „Domowe wypieki”

Joanna Niedobecka „Domowe wypieki”


                „Dobre wypieki” to ciężka książka, ale jedynie jeśli chodzi o jej wagę. Nie jest jednak strasznie ciężka, ale swoje waży.

               
                Publikacja wydaje się być solidnie zrobiona. Ma również twardą oprawę oraz wstążkę/zakładkę, która jest bardzo pomocna i dzięki niej można wygodniej korzystać z pozycji. Książka jest kolorowa, przyjazna dla oka. Nie razi a zaprasza swą różnobarwnością.

                Znaleźć tu można przeróżne przepisy. Takie, które się przydadzą i na co dzień i od święta. Do tego można odnaleźć tu również ich wersje bezglutenowe, co jest miłym ukłonem dla osób, które unikają bądź nie mogą jeść produktów z glutenem. Co może oszczędzić im czas w przerabianiu tychże przepisów.

                Są tu propozycje przygotowania i serników i tortów oraz ciasteczek czy pralin. Można więc wybierać i przebierać. A do tego odnaleźć tu można przeróżne pomocne porady. Wszystko jest napisane w prosty i przejrzysty sposób, do tego dość dokładnie opisane co ułatwia samodzielne działanie.

                „Dobre wypieki” do spora pozycja zawierająca przeróżne przepisy. W niej coś dla siebie powinien znaleźć każdy amator słodkości, ktoś mający tak zwane „słodkie zęby”. Książka więc nie tylko ładnie i przyjemnie wygląda, ale również pomaga w przyrządzaniu własnych wypieków nie tylko poprzez przepisy, ale również porady.

                Jest to publikacja, która została stworzona z pieczołowitością, a przynajmniej takie pozostawia wrażenie. Przygotowana nie tylko od strony merytorycznej ale również wizualnej i vice versa. Myślę, że kto tylko chce spróbować swoich sił w wypiekach może zajrzeć do tej publikacji i popróbować wykonać przedstawione tu propozycje.

Smacznego :)

Airi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz