środa, 22 marca 2017

Konkurs :)

Uwaga konkurs!


Drodzy czytelnicy, to pierwszy konkurs na tym blogu... no cóż kiedyś musi być ten pierwszy raz.


Do wygrania egzemplarz książki Weroniki Madejskiej „Słodkie sekrety czyli bezglutenowe, roślinne historie pisane lukrem” (tu możecie przeczytać jej recenzję).

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec Polski, mający pełnię praw.

Odpowiedzi proszę umieszczać w komentarzach do tego posta, tylko takie będą brane pod uwagę. Należy podać swoje imię lub nick oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe,

które brzmi następująco:
Co dla Ciebie jest najważniejsze w gotowaniu, pieczeniu, przyrządzaniu posiłku?

Wśród wszystkich odpowiedzi zostanie wytypowana jedna, której autor wygra wyżej wspomnianą książkę.

Czas na udzielenie odpowiedzi od dzisiaj 22.03.2017 do 30.03.2017 do godz. 24. Wyniki zostaną podane najpóźniej 2.04.2017 roku i wówczas w komentarzach do tego postu wskażę zwycięzcę.

No to zabawę czas zacząć!

Pozdrawiam,
Airi

6 komentarzy:

 1. Nick: mel. Ważny jest zarazem przepis, jak i doświadczenie, również składniki jakie się użyje są ważne ale bez ludzi, którzy by to zjedli nie warto byłoby nieraz się starać. Wszystko jest więc ważne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Leto. Dla mnie najważniejsze są składniki, dzięki tylko tym o dobrej jakosci może powstać smaczne danie. To dzięki nim może ono później smakować nie tylko mi ale również innym osobom, z którymi dziele posiłki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Grześ. Dla mnie w gotowaniu najważniejsze są emocje radość że coś wyszło tak jak planowałeś, oraz że to co zrobiłeś komuś smakuje. Czyli oprócz składników ważne jest to czy robisz to z miłością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Grześ. Dla mnie najważniejsze w gotowaniu są emocje radość że coś wyszło tak jak to planowałeś, że komuś to smakuje. Chwila zapomnienia kiedy coś jesz pysznego. Czyli oprócz dobrych składników liczy się też to że robisz to co lubisz.

  OdpowiedzUsuń
 5. W gotowaniu najważniejsze jest zadowolenie i spełnienie oczekiwać osób, dla których przyrządza się dany posiłek. Kucharz nie gotuje bowiem dla siebie, ale dla innych, w tym swoich najbliższych, których zdanie ma ogromne znaczenie i może wpłynąć na zwiększenie pomysłowości i pewności siebie osoby przyrządzającej posiłek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i za ciekawe odpowiedzi.

  Spośród udzielnych wypowiedzi zwycięzcą zostaje "Grześ" z odpowiedzią: "Dla mnie najważniejsze w gotowaniu są emocje radość że coś wyszło tak jak to planowałeś, że komuś to smakuje. Chwila zapomnienia kiedy coś jesz pysznego. Czyli oprócz dobrych składników liczy się też to że robisz to co lubisz."

  Gratuluję :)
  Proszę teraz zwycięzcę o kontakt mailowy i podanie danych do przesyłki nagrody (imię, nazwisko, adres). Można użyć Formularza kontaktowego bądź bezpośrednio pisać na mail: airianew@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Airi

  OdpowiedzUsuń